Hvam IL

Styret

Styret

Oversikt over sentraltillitsvalgte i Hvam IL i fra årsmøte 2015 til årsmøte 2016.

HOVEDSTYRET:

Funksjon Navn Tlf E-post
Leder Sjur Kilde 91533328 leder@hvamil.no
Nestleder/anleggsleder Tore Nilsen 95984010 hovedstyret@hvamil.no/anlegg@hvamil.no
Styremedlem Stian Bøsterud 98625377 hovedstyret@hvamil.no
Styremedlem Jonny Eriksen 95872358 hovedstyret@hvamil.no
Styremedlem Eva Herberg 92858718 hovedstyret@hvamil.no
Styremedlem Torleif Brustad 90097824 hovedstyret@hvamil.no

Hvis du vil sende en epost til hele styret kan den sendes til hovedstyret@hvamil.no.

GRUPPELEDERE

Gruppe Navn Tlf E-post
Barneidrett Lene Wallem 93269811 barneidrett@hvamil.no
Bordtennis Merethe Scharning   bordtennis@hvamil.no
Fotball Eva Herberg 92858718 fotball@hvamil.no
Håndball Kristine Bergli 91175054 handball@hvamil.no
Friidrett Håvard Juliussen 91763199 friidrett@hvamil.no
Mosjon/trim Mette Rolstad 95084915 mosjon@hvamil.no
Klatring Ailin Nevjar Andresen ​98600916 klatring@hvamil.no
       

Hvis du vil sende en epost til alle gruppene samlet, kan det sendes til gruppene@hvamil.no.

Hvam IL
Org.nr. 985298416
Adresse: Postboks 3, 2165  HVAM
E-post: administrasjon@hvamil.no
Kontonr 1271.25.24578

 

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift